Volkswagen Tiguan
1.5 TSI ACT DSG R-LINE HIGHLINE + PANORAMA | 20 INCH | VIRTUAL | MASSAGE | ADAPTIVE | CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
LEASEPRIJS: € 388,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.710,87 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI ACT DSG R-LINE HIGHLINE + PANORAMA | 20 INCH | VIRTUAL | MASSAGE | ADAPTIVE | CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 september 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 118.694 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 388,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-375-KK |
| Motorinhoud: | 1.495 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 1.440 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- velours bekleding
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- elektrisch glazen panorama-dak
- voorstoelen verwarmd
- Advance-pakket
- aluminium interieur afwerking
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels met verlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- Spiegel-pakket
- start/stop systeem
- voorstoel(en) met massagefunctie